Logo SKiE Szkoła Podstawowa nr 86 SKiE

Plan Lekcji

Plany zajęć lekcyjnych - rok szkolny 2019/2020

 

Plany zajęć klasy 0m  
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00  x  x religia
 9.10 - 9.50 zajęcia programowe  język angielski   konwersacje/
zajęcia programowe
zajęcia programowe  Korektywa
 10.00 - 10.40 zajęcia programowe  muzyka konwersacje/
zajęcia programowe
zajęcia programowe   język angielski 
 10.50 - 11.30 WF zajęcia programowe    etyka zajęcia programowe    zajęcia programowe   
 obiad obiad  obiad  obiad  obiad  obiad 
 12.00 - 12.40 zajęcia programowe   zajęcia programowe    zajęcia programowe   zajęcia programowe   etyka/
zajęcia programowe
relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym
powietrzu
relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu
13.10 - 13.50 historia sztuki plastyka  kaligrafia  zajęcia programowe   zajęcia programowe   
14.00 - 14.40  bajkoterapia WF  x  zajęcia programowe  zajęcia programowe    
14.50 - 15.30 x x x zajęcia programowe  x

opieka popołudniowa do 18.00 /pracownia plastyczna: wtorek 15.30-17.40, czwartek:14.40-16.00            SKS: wtorek 16.30-17.10, piątek: 16.30-17.10

 

Plany zajęć klasy 1j  
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00  x  x religia
 9.10 - 9.50 teatr plastyka kaligrafia zajęcia programowe  język angielski
 10.00 - 10.40 muzyka zajęcia programowe  historia sztuki zajęcia programowe   zajęcia programowe 
 10.50 - 11.30 konwersacje/
informatyka
zajęcia programowe    korektywa język angielski    zajęcia programowe   
 obiad obiad  obiad  obiad  obiad  obiad 
 12.00 - 12.40 konwersacje/
informatyka
 zajęcia programowe   etyka   zajęcia programowe  bajkoterapia
relaks na świezym powietrzu relaks na świezym
powietrzu
relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu
13.10 - 13.50 zajęcia programowe  zajęcia programowe  zajęcia programowe  zajęcia programowe   zajęcia programowe   
14.00 - 14.40 zajęcia programowe  zajęcia programowe  zajęcia programowe   zajęcia programowe  WF   
14.50 - 15.30 zajęcia programowe  WF zajęcia programowe  x

opieka popołudniowa do 18.00 / pracownia plastyczna: wtorek 15.30-17.40, czwartek:14.40-16.00            SKS: wtorek 16.30-17.10, piątek: 16.30-17.10

 

Plany zajęć klasy 2a  
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00  x kaligrafia religia
 9.10 - 9.50 zajęcia programowe gawędy historyczne zajęcia programowe zajęcia programowe  zajęcia programowe
 10.00 - 10.40 WF korektywa etyka zajęcia programowe   zajęcia programowe 
 10.50 - 11.30 teatr język angielski    zajęcia programowe plastyka informatyka   
 obiad obiad  obiad  obiad  obiad  obiad 
 12.00 - 12.40 muzyka  zajęcia programowe   zajęcia programowe zajęcia programowe  zajęcia programowe
relaks na świezym powietrzu relaks na świezym
powietrzu
relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu
13.10 - 13.50 konwersacje  zajęcia programowe  język angielski  zajęcia programowe   WF  
14.00 - 14.40 zajęcia programowe  zajęcia programowe  zajęcia programowe   zajęcia programowe  język angielski 
14.50 - 15.30 historia sztuki x
15.30 - 16.40 x  książka artystyczna  x

opieka popołudniowa do 18.00 / pracownia plastyczna: wtorek 15.30-17.40, czwartek:14.40-16.00            SKS: wtorek 16.30-17.10, piątek: 16.30-17.10

 

Plany zajęć klasy 2j  
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00  x  x religia język angielski 
 9.10 - 9.50 WF spotkanie z legendą etyka zajęcia programowe  zajęcia programowe
 10.00 - 10.40 zajęcia programowe  zajęcia programowe  korektywa WF   zajęcia programowe 
 10.50 - 11.30 muzyka zajęcia programowe    konwersacje zajęcia programowe    zajęcia programowe   
 obiad obiad  obiad  obiad  obiad  obiad 
 12.00 - 12.40 teatr  zajęcia programowe   zajęcia programowe zajęcia programowe  zajęcia programowe
relaks na świezym powietrzu relaks na świezym
powietrzu
relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu
13.10 - 13.50 zajęcia programowe  kaligrafia zajęcia programowe  język angielski   informatyka   
14.00 - 14.40 zajęcia programowe   zajęcia programowe  język angielski  plastyka
14.50 - 15.30 historia sztuki  zajęcia programowe x x
15.30 - 16.40 książka artystyczna x x x x

opieka popołudniowa do 18.00 /pracownia plastyczna: wtorek 15.30-17.40, czwartek:14.40-16.00            SKS: wtorek 16.30-17.10, piątek: 16.30-17.10

 

Plany zajęć klasy 3m  
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00  historia sztuki zajęcia programowe  język polski zajęcia programowe  WF
 9.10 - 9.50 konwersacje/
informatyka
 
WF  zajęcia programowe zajęcia programowe/
religia 
zajęcia programowe  
 10.00 - 10.40 konwersacje/
informatyka
zajęcia programowe  zajęcia programowe  zajęcia programowe   zajęcia programowe 
 10.50 - 11.30 zajęcia programowe  zajęcia programowe  zajęcia programowe  zajęcia programowe   zajęcia programowe   
 obiad obiad  obiad  obiad  obiad  obiad 
 12.00 - 12.40 zajęcia programowe   język angielski   język angielski przyroda filozofia
relaks na świezym powietrzu relaks na świezym
powietrzu
relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu
13.10 - 13.50 teatr język angielski  korektywa  plastyka zajęcia programowe 
14.00 - 14.40 muzyka gry matematyczne etyka x zajęcia programowe/
szachy 
 
14.50 - 15.30 zajęcia programowe  x kaligrafia zajęcia programowe/
szachy 
15.30 - 16.40 x x x x  x

opieka popołudniowa do 18.00 / pracownia plastyczna: wtorek 15.30-17.40, czwartek:14.40-16.00            SKS: wtorek 16.30-17.10, piątek: 16.30-17.10

 

Plany zajęć klasy 4m  
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00  x kangur x przyroda fakultet historia fakultet
 9.10 - 9.50 filozofia język angielski  język polski matematyka przyroda 
 10.00 - 10.40 język polski historia  język polski plastyka   język angielski
 10.50 - 11.30 historia sztuki matematyka matematyka historia WF  
relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu
 12.00 - 12.40 odyseja umysłu  język polski język polski fakultet  matematyka matematyka
obiad obiad obiad obiad obiad obiad
13.10 - 13.50 przyroda godzina wychowawcza  język angielski język angielski przyroda 
14.00 - 14.40 WF kaligrafia korektywa WF dz+ch informatyka
14.50 - 15.30 język polski  x teatr FOX religia/etyka
15.30 - 16.40 x x muzyka x  x

pracownia plastyczna: wtorek 15.30-17.40, czwartek:14.40-16.00            SKS: wtorek 16.30-17.10, piątek: 16.30-17.10

 

Plany zajęć klasy 4mm  
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00  informatyka kangur  przyroda fakultet  historia fakultet 
 9.10 - 9.50 język polski  język angielki   WF język polski  język polski 
 10.00 - 10.40 filozofia   matematyka przyroda  matematyka  język angielski 
 10.50 - 11.30 historia   język polski  przyroda  odyseja umysłu  język polski fakultet
relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu
 12.00 - 12.40  historia sztuki  korektywa matematyka   historia przyroda 
obiad obiad obiad obiad obiad obiad
13.10 - 13.50  WF godzina wychowawcza   język angielski język angielski  matematyka 
14.00 - 14.40  x plastyka   kaligrafia WF dz+ch  matematyka 
14.50 - 15.30  x język polski  muzyka  FOX  etyka/religia 
15.30 - 16.40  x  teatr  x  x

pracownia plastyczna: wtorek 15.30-17.40, czwartek:14.40-16.00            SKS: wtorek 16.30-17.10, piątek: 16.30-17.10

 

Plany zajęć klasy 5k  
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00 filozofia  muzyka  biologia   język polski matematyka
 9.10 - 9.50 historia  matematyka  teatr  WF matematyka
 10.00 - 10.40 geografia  język polski fakultet matematyka  język polski WF
 10.50 - 11.30 język polski  plastyka  język polski  matematyka język polski
relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu
 12.00 - 12.40 godzina wychowawcza j. hiszp./niem./fr. kaligrafia  język angielski język angielski 
obiad obiad obiad obiad obiad obiad
13.10 - 13.50 informatyka  korektywa  j. hiszp./niem./fr. geografia  język angielski 
14.00 - 14.40 historia sztuki  język angielski  j. hiszp./niem./fr. historia  etyka/religia 
14.50 - 15.30 WF  FOX  historia fakultet  przyroda fakultet
15.30 - 16.40  x kangur   x

pracownia plastyczna: wtorek 15.30-17.40, czwartek:14.40-16.00            SKS: wtorek 16.30-17.10, piątek: 16.30-17.10

 

Plany zajęć klasy 5kk  
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00  WF język polski  WF   x język polski 
 9.10 - 9.50 geografia  muzyka  geografia  plastyka  historia 
 10.00 - 10.40 historia  historia sztuki  teatr   biologia język polski fakultet 
 10.50 - 11.30 matematyka  korektywa  kaligrafia   WF matematyka 
relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu
 12.00 - 12.40 godzina wychowawcza  j. hiszp./niem./fr.  język polski  język angielski język angielski 
obiad obiad obiad obiad obiad obiad
13.10 - 13.50 język polski  matematyka  j. hiszp./niem./fr.  matematyka  język angielski
14.00 - 14.40 język polski  język angielski  j. hiszp./niem./fr. matematyka  etyka/religia 
14.50 - 15.30 informatyka  FOX   filozofia historia fakultet  przyroda fakultet 
15.30 - 16.40  x kangur 

pracownia plastyczna: wtorek 15.30-17.40, czwartek:14.40-16.00            SKS: wtorek 16.30-17.10, piątek: 16.30-17.10

 

Plany zajęć klasy 6a  
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00  język polski fakultet FOX  etyka  kangur  przyroda fakultet 
 9.10 - 9.50  język polski matematyka  język polski  geografia  godzina wychowawcza 
 10.00 - 10.40 kaligrafia  język angielski  język polski   język angielski  historia 
 10.50 - 11.30 geografia  język polski  teatr  język polski   język angielski 
relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu
 12.00 - 12.40 historia  historia sztuki  teatr   korektywa informatyka 
obiad obiad obiad obiad obiad obiad
13.10 - 13.50 filozofia  j. hiszp./niem./fr.  muzyka  matematyka  matematyka
14.00 - 14.40 matematyka  j. hiszp./niem./fr.  matematyka  język angielski  biologia
14.50 - 15.30 religia   plastyka WF dz+ch  j. hiszp./niem./fr. WF dz+ch  
15.30 - 16.40 historia fakultet   WF dz+ch 

pracownia plastyczna: wtorek 15.30-17.40, czwartek:14.40-16.00            SKS: wtorek 16.30-17.10, piątek: 16.30-17.10

 

Plany zajęć klasy 6aa  
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00 język polski fakultet  FOX  etyka  kangur   przyroda fakultet
 9.10 - 9.50 kaligrafia  język polski  matematyka  język polski  godzina wychowawcza 
 10.00 - 10.40 język polski  język angielski  matematyka   język angielski   biologia
 10.50 - 11.30 język polski  historia sztuki  język polski geografia  język angielski 
relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu relaks na świezym powietrzu
 12.00 - 12.40 korektywa  matematyka  muzyka  plastyka   historia
obiad obiad obiad obiad obiad obiad
13.10 - 13.50 matematyka  j. hiszp./niem./fr.  teatr historia  filozofia 
14.00 - 14.40 informatyka/religia  j. hiszp./niem./fr.  teatr język angielski  matematyka
14.50 - 15.30 geografia   x  WF dz+ch j. hiszp./niem./fr. WF dz+ch 
15.30 - 16.40 informatyka  historia fakultet  WF dz+ch 

pracownia plastyczna: wtorek 15.30-17.40, czwartek:14.40-16.00            SKS: wtorek 16.30-17.10, piątek: 16.30-17.10

 

Plany zajęć klasy 7  
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.30 - 9.10 MAT H /F /N MAT    
 9.15 - 9.55 MAT HIST. SZT. MAT ART INF
 10.05 - 10.45 ANIM BIO H /F /N FIZ BIO
 11.00 - 11.40 POL ANG H /F /N CHEM HIST
 11.50 - 12.30 ANG MAT ANG HIST FIZ
12.40 - 13.20 ANG POL CHEM POL D i T
obiad obiad obiad obiad obiad obiad
13.50 - 14.30 POL GEO ANG POL  
14.40 - 15.20 GW ET / REL GEO    
15.30 - 16.10 WF WF PLAST    
16.20 - 17.00 WF WF      

Dla chętnych: pracownia plastyczna: środa godz. 16.10 – 18.00

 

Plany zajęć klasy 8  
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.30 - 9.10 LOG HIST. SZT. H /F /N MAT E d B
 9.15 - 9.55 FIZ H /F /N H /F /N MAT D i T
 10.05 - 10.45 ANG MAT ANG CHEM FIZ
 11.00 - 11.40 ANG MAT CHEM POL MAT
11.50 - 12.30 POL ANG GEO POL GEO
12.40 - 13.20 POL BIO ANG BIO WOS
obiad obiad obiad obiad obiad obiad
13.50 - 14.30 PLAST POL HIST ART HIST
14.40 - 15.20 GW ET / REL WOS rep  
15.30 - 16.10 WF WF INF rep  
16.20 - 17.00 WF WF      

Dla chętnych: pracownia plastyczna: środa godz. 16.10 – 18.00