Logo SKiE Liceum Ogólnokształcące nr 50 SKiE

Kiermasz Świąteczny

Powrót >>


17 grudnia odbył się po raz kolejny nasz coroczny Kiermasz Świąteczny. W tym roku, zbieraliśmy pieniądze, aby pomóc osobie z chorobą nowotworową. Dzięki wsparciu wszystkich  uzbieraliśmy 3 tysiące złotych, które przekazaliśmy pani Dorocie !!! Jeszcze raz WSZYSTKIM SERDECZNE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE !!! A oto podziękowania, które dostaliśmy:

Moi Drodzy,

Nie znamy się, a mimo to otrzymałam od Was niezwykły prezent, za który pragnę Wam bardzo podziękować. Od siedmiu lat zmagam się z chorobą, która dokonała spustoszeń nie tylko w moim organizmie, ale również w życiu, i w tym czasie nie raz spotkałam się z życzliwością ludzi, ale po raz pierwszy otrzymałam wspaniały dar serca od nieznajomych. Tym bardziej cenny to dar, nieprzeliczalny na pieniądze. Taki przejaw empatii zobowiązuje: motywuje do walki z chorobą i pomaga przetrwać.

Dziękuję. Jestem wzruszona Waszą inicjatywą i bardzo Wam wdzięczna.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczniów Gimnazjum nr 5 i Liceum Ogólnokształcącego nr 50 i życzę samych pięknych przeżyć, mądrych decyzji i sukcesów w Nowym Roku 2015 i w każdym następnym roku.