Logo SKiE Szkoła Podstawowa nr 86 SKiE

Wydarzenia

konkurs etyczno-plastyczny, pt. \"Za co kocham swoją ojczyznę\".

Dodano: 07.06.2018


"Dnia 16 maja odbył się w naszej szkole konkurs etyczno-plastyczny, pt. "Za co kocham swoją ojczyznę". Konkurs był skierowany do uczniów z klas 0-3. Prace wszystkich uczestników konkursu można było podziwiać na szkolnym korytarzu w ostatnim tygodniu maja. Zostały też one ocenione przez trzyosobowe Jury. Wyniki konkursu poznaliśmy 6 czerwca. Wśród prac wyróżnionych znalazły się: praca Leona z klasy 0m, praca Mai z klasy 1m oraz praca Antka Ch. z klasy 2j. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!"

Klasa 4 tuż, tuż…

Dodano: 20.05.2018


Dzisiaj, trzecioklasiści gościli uczniów klasy 4a i 4aa. Uczniowie opowiedzieli  młodszym kolegom o zasadach pracy w klasie 4, omówili system oceniania, pokazali swoje indeksy. Bardzo dziękujemy Julii, Zosi, Oskarowi i Frankowi za odwiedzenie klas trzecich i przekazanie ciekawych informacji o pracy w klasie czwartej.

Zielona Szkoła 2018

Dodano: 13.05.2018

Lekcja 1j i 3j

Dodano: 01.05.2018


Klasy pierwsza i trzecia uczestniczyły we wspólnej lekcji na temat Święta Narodowego Trzeciego Maja.  Uczniowie zapoznali się z wieloma ciekawostkami historycznymi na temat Konstytucji Trzeciego Maja, a także porozmawiali o symbolach narodowych.