Logo SKiE Szkoła Podstawowa nr 86 SKiE

Wydarzenia

konkurs etyczno-plastyczny, pt. \"Za co kocham swoją ojczyznę\".

Dodano: 07.06.2017


"Dnia 16 maja odbył się w naszej szkole konkurs etyczno-plastyczny, pt. "Za co kocham swoją ojczyznę". Konkurs był skierowany do uczniów z klas 0-3. Prace wszystkich uczestników konkursu można było podziwiać na szkolnym korytarzu w ostatnim tygodniu maja. Zostały też one ocenione przez trzyosobowe Jury. Wyniki konkursu poznaliśmy 6 czerwca. Wśród prac wyróżnionych znalazły się: praca Leona z klasy 0m, praca Mai z klasy 1m oraz praca Antka Ch. z klasy 2j. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!"

Konkurs Filozoficzny 2017

Dodano: 27.04.2017


"Dnia 26 kwietnia w naszej szkole już po raz piąty uczniowie rywalizowali o tytuł "Mistrza filozofii"! Konkurs filozoficzny przypominał teleturniej telewizyjny "1 z 10", z tą różnicą, że w szranki o najlepszego z najlepszych stanęło w naszej szkole dwunastu młodych filozofów. Zadanie nie było łatwe: trzeba było nie tylko przezwyciężyć tremę przed wystąpieniem publicznym, ale także zmierzyć się z trudnymi poglądami filozofów oświecenia. Wszyscy dzielnie stawiali czoła pytaniom, które zadawał prowadzący - Pan Zbigniew Mroziewski. Walka o tytuł toczyła się do samego końca. W ostateczności zmagania zakończyły się tym, że III miejsce zajęła Maja z klasy 4 M, na drugiej pozycji znalazła się Maja z klasy 5 P, zaś zwycięzcą piątej edycji konkursu został Jacek z klasy 6 A! Gratulujemy!!! Nad prawidłowym przebiegiem zmagań filozoficznych czuwało jury, w składzie: Pani Agnieszka Bocianowicz i Pani Monika Budzyńska.
Dziękujemy!
I raz jeszcze gratulujemy!"

Dekoracje na bal

Dodano: 13.03.2017


Tak powstawała dekoracja na Bal Karnawałowy.
Do podziwiania prac uczniów zapraszamy w Dniu Otwartym 15.03.2017

Czytelnicze spotkanie z najmłodszymi

Dodano: 02.03.2017


 W ramach upowszechniania czytelnictwa uczniowie Gimnazjum czytają książki młodszym kolegom i koleżankom. Czytaliśmy książkę Joanny Papuzińskiej "Nasza mama czarodziejka".
Zainteresowanie było duże :-)