Logo SKiE Szkoła Podstawowa nr 86 SKiE

Plan Lekcji

Plany zajęć lekcyjnych - rok szkolny 2017/2018

 

Plany zajęć klasy 0m Marta Szydłowska  
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00 X X X X X
 9.10 - 9.50 WF zaj. programowe Kaligrafia zaj. programowe zaj. programowe
 10.00 - 10.40 Historia sztuki zaj. programowe zaj. programowe Korektywa zaj. programowe
 10.50 - 11.30 zaj. programowe zaj. programowe Etyka/ zaj.progr. zaj. programowe zaj. programowe
obiad obiad  obiad  obiad  obiad obiad
12.00 - 12.40 zaj. programowe Język angielski WF Plastyka zaj.ruchowo-integr./ programowe
zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym
 13.10 - 13.50 Język angielski
- konwersacje
zaj. programowe zaj. programowe zaj. programowe Język angielski
14.00 - 14.40 zaj. programowe X X Religia/ zaj.progr. X
14.50 - 15.30 zaj. programowe X X X X

opieka popołudniowa do 18.00 /dla chętnych: SKS czwartek, piątek 16.20-17.10 /Pracownia plastyczna: piątek: 14.50-16.20

 

Plany zajęć klasy 1j  
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00 WF X X X zaj. programowe
 9.10 - 9.50 Informatyka zaj. programowe zaj. programowe Korektywa zaj. programowe
 10.00 - 10.40 zaj. programowe Historia sztuki Kaligrafia Język angielski zaj. programowe
 10.50 - 11.30 Język angielski
- konwersacje
Język angielski Etyka/ zaj.progr. Bajkoterapia zaj. programowe
obiad obiad obiad obiad obiad obiad
12.00 - 12.40 zaj. programowe zaj. programowe zaj. programowe zaj. programowe Plastyka
zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym
 13.10 - 13.50 Muzyka zaj. programowe zaj. programowe zaj.ruchowo-integr./ programowe zaj. programowe
14.00 - 14.40 Teatr WF Religia/ zaj.progr. zaj. programowe X
14.50 - 15.30 Religia X X  X X

opieka popołudniowa do 18.00 /dla chętnych: SKS czwartek, piątek 16.20-17.10 /Pracownia plastyczna: piątek: 14.50-16.20

 

Plany zajęć klasy 1m Marta Mikusińska 
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00 X X X X Bajkoterapia
 9.10 - 9.50 zaj. programowe zaj. programowe zaj. programowe zaj. programowe zaj. programowe
 10.00 - 10.40 zaj. programowe zaj. programowe Korektywa zaj. programowe zaj. programowe
 10.50 - 11.30 WF zaj. programowe Etyka/ zaj.progr. zaj. programowe Język angielski
obiad obiad obiad obiad obiad obiad
12.00 - 12.40 Język angielski
- konwersacje
zaj. programowe zaj. programowe Język angielski WF
zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym
 13.10 - 13.50 Teatr Historia sztuki Kaligrafia zaj.ruchowo-integr./ programowe Informatyka
14.00 - 14.40 Muzyka zaj. programowe Religia/ zaj.progr. zaj. programowe X
14.50 - 15.30 Religia X Plastyka zaj. programowe X

opieka popołudniowa do 18.00 /dla chętnych: SKS czwartek, piątek 16.20-17.10 /Pracownia plastyczna: piątek: 14.50-16.20

 

Plany zajęć klasy 2m Magdalena Prywata-Waś 
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00 X zaj. programowe X X Plastyka
 9.10 - 9.50 Zajęcia teatralno-muzyczne zaj. programowe zaj. programowe zaj. programowe zaj. programowe
 10.00 - 10.40 Język angielski
- konwersacje
Język angielski zaj. programowe zaj. programowe zaj. programowe
 10.50 - 11.30 zaj. programowe zaj. programowe Język angielski Język angielski zaj. programowe
obiad obiad obiad obiad obiad obiad
12.00 - 12.40 Etyka/ zaj.progr. zaj. programowe zaj. programowe zaj. programowe Informatyka
zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym
 13.10 - 13.50 Historia sztuki Religia/ zaj.progr. zaj. programowe zaj.ruchowo-integr./ programowe  Religia
14.00 - 14.40 Korektywa Kaligrafia WF zaj. programowe X
14.50 - 15.30 Gawędy hist. X WF X X
15.40 - 16.20 książka artystyczna
15.30-16.40
X X X X

opieka popołudniowa do 18.00 /dla chętnych: SKS czwartek, piątek 16.20-17.10 /Pracownia plastyczna: piątek: 14.50-16.20

 

Plany zajęć klasy 2j Joanna Jaszczyńska 
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00 X X zaj. programowe Korektywa X
 9.10 - 9.50 Język angielski
- konwersacje
Język angielski zaj. programowe zaj. programowe zaj. programowe
 10.00 - 10.40 Zajęcia teatralno-muzyczne  WF zaj. programowe zaj. programowe zaj. programowe
 10.50 - 11.30 Informatyka zaj. programowe zaj. programowe zaj. programowe zaj. programowe
obiad obiad obiad obiad obiad obiad
12.00 - 12.40 Etyka/ zaj.progr. zaj. programowe Język angielski zaj. programowe Język angielski
zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym
 13.10 - 13.50 zaj. programowe Religia/ zaj.progr. WF zaj.ruchowo-integr./ programowe  Religia
14.00 - 14.40 Historia sztuki zaj. programowe Plastyka zaj. programowe X
14.50 - 15.30 Spotkanie z balladami Kaligrafia X X X
15.40 - 16.20 X książka artystyczna
15.30-16.40
X X X

opieka popołudniowa do 18.00 /dla chętnych: SKS czwartek, piątek 16.20-17.10 /Pracownia plastyczna: piątek: 14.50-16.20

 

Plany zajęć klasy 3a Aleksandra Subocz 
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00 Język angielski
- konwersacje
Język angielski Kaligrafia Gry matematyczne  X
 9.10 - 9.50 Historia sztuki zaj. programowe Filozofia Przyroda zaj. programowe
 10.00 - 10.40 WF zaj. programowe  Język angielski zaj. programowe  zaj. programowe
 10.50 - 11.30 Muzyka  zaj. programowe  Plastyka  zaj. programowe  zaj. programowe
obiad obiad obiad obiad obiad obiad
12.00 - 12.40 Teatr zaj. programowe zaj. programowe zaj. programowe zaj.ruchowo-integr./ programowe 
zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym
 13.10 - 13.50 zaj. programowe WF Etyka/ zaj.progr. zaj. programowe Korektywa 
14.00 - 14.40 zaj. programowe Religia zaj. programowe Język polski Informatyka  
14.50 - 15.30 zaj. programowe X Religia/ zaj.progr. Język angielski X
15.40 - 16.20 X X Szachy X X

opieka popołudniowa do 18.00 /dla chętnych: SKS czwartek, piątek 16.20-17.10 /Pracownia plastyczna: piątek: 14.50-16.20

 

Plany zajęć klasy 3j Joanna Wójtowicz 
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00 Historia sztuki Gry matematyczne Filozofia  Język polski  Informatyka 
 9.10 - 9.50 zaj. programowe zaj. programowe Język angielski  zaj. programowe  Korektywa 
 10.00 - 10.40 zaj. programowe zaj. programowe Plastyka  zaj. programowe  Język angielski  
 10.50 - 11.30 Teatr WF WF  zaj. programowe  zaj. programowe 
obiad obiad obiad obiad  obiad  obiad 
12.00 - 12.40 Muzyka zaj. programowe zaj. programowe  zaj. programowe zaj.ruchowo-integr./ programowe  
zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym zabawa na świeżym
 13.10 - 13.50 Informatyka / Religia zaj. programowe  Etyka / Religia  Język angielski  zaj. programowe 
14.00 - 14.40 Język angielski
- konwersacje
Przyroda  Kaligrafia  zaj. programowe  zaj. programowe  
14.50 - 15.30 X zaj. programowe  Szachy  zaj. programowe  zaj. programowe   
15.40 - 16.20 X

opieka popołudniowa do 18.00 /dla chętnych: SKS czwartek, piątek 16.20-17.10 /Pracownia plastyczna: piątek: 14.50-16.20

 

Plany zajęć klasy 4a Agnieszka Bocianowicz 
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00 Etyka  FOX  Korektywa 
 9.10 - 9.50 Język polski  Matematyka  Matematyka  Język angielski  Przyroda 
 10.00 - 10.40 Informatyka  Matematyka  Filozofia  Język polski  Przyroda 
 10.50 - 11.30 Historia sztuki  Język polski Język polski  Język polski  Plastyka 
zabawa na świeżym zabawa na świeżym  zabawa na świeżym  zabawa na świeżym  zabawa na świeżym  zabawa na świeżym 
12.00 - 12.40 WF  WF  Kaligrafia  WF  Historia 
obiad obiad   obiad obiad  obiad  obiad 
 13.10 - 13.50 Historia  Język angielski  Teatr  Godzina wychowawcza  Język polski fak. 
14.00 - 14.40 Matematyka  Język angielski  Muzyka  Język angielski  Odyseja umysłu 
14.50 - 15.30 Matematyka  Przyroda Kangur  Religia  Przyroda fak. 
15.40 - 16.20 Historia fak.  Religia 

dla chętnych: SKS czwartek 16.20-17.10 /Pracownia plastyczna: piątek: 15.40-17.10

 

Plany zajęć klasy 4aa Agnieszka Bocianowicz 
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00 Etyka  Język polski  Historia  FOX 
 9.10 - 9.50 Matematyka  Język polski  Korektywa  Język angielski  Język polski fak. 
 10.00 - 10.40 Język polski  Przyroda  Język polski  Matematyka  Historia 
 10.50 - 11.30 Filozofia  Matematyka  Matematyka  WF  WF 
zabawa na świeżym zabawa na świeżym  zabawa na świeżym  zabawa na świeżym  zabawa na świeżym  zabawa na świeżym 
12.00 - 12.40 Historia sztuki  Kaligrafia  Matematyka  Przyroda  Przyroda 
obiad obiad  obiad  obiad  obiad  obiad 
 13.10 - 13.50 WF  Język angielski  Muzyka  Godzina wychowawcza  Odyseja umysłu 
14.00 - 14.40 Informatyka / Religia  Język angielski  Teatr  Język angielski  Plastyka  
14.50 - 15.30 Informatyka  Religia  Kangur  Język polski  Przyroda fak. 
15.40 - 16.20 Historia fak. 

dla chętnych: SKS czwartek 16.20-17.10 /Pracownia plastyczna: piątek: 15.40-17.10

 

Plany zajęć klasy 5m Monika Budzińska 
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00 Historia fak.  WF  Kangur  Przyroda fak. 
 9.10 - 9.50 Filozofia  WF  Język polski  J.francuski/ J.niemiecki  Plastyka 
 10.00 - 10.40 Język angielski  Język polski  Muzyka J.francuski/ J.niemiecki  Korektywa 
 10.50 - 11.30 Matematyka  Język angielski  Teatr  Matematyka  Historia 
zabawa na świeżym zabawa na świeżym  zabawa na świeżym  zabawa na świeżym  zabawa na świeżym  zabawa na świeżym 
12.00 - 12.40 Historia  Matematyka  Teatr  Język polski  Język polski fak. 
obiad obiad   obiad  obiad obiad  obiad 
 13.10 - 13.50 Godzina wychowawcza  Matematyka  Matematyka  Przyroda  Przyroda 
14.00 - 14.40 Język polski  J.francuski/ J.niemiecki  Język angielski  Przyroda  Religia 
14.50 - 15.30 Kaligrafia  Język polski  Historia sztuki  Język angielski  Informatyka 
15.40 - 16.20 Informatyka / Religia  FOX  Etyka  WF 

dla chętnych: SKS czwartek 16.20-17.10 /Pracownia plastyczna: piątek: 15.40-17.10

 

Plany zajęć klasy 6p Paulina Figat 
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00 Historia fak.  WF  Korektywa  Matematyka  Przyroda fak. 
 9.10 - 9.50 Matematyka  Matematyka  Teatr  Matematyka  Historia 
 10.00 - 10.40 Matematyka  Język polski  Teatr  Plastyka  Język polski 
 10.50 - 11.30 Język angielski  Historia sztuki  Kaligrafia  Przyroda  Język polski 
zabawa na świeżym zabawa na świeżym  zabawa na świeżym  zabawa na świeżym  zabawa na świeżym  zabawa na świeżym 
12.00 - 12.40 Informatyka  Przyroda  Muzyka  Historia  Język angielski 
obiad obiad   obiad obiad  obiad  obiad 
 13.10 - 13.50 Język polski fak.  J.francuski/ J.niemiecki  J.francuski/ J.niemiecki  Język polski  Język angielski 
14.00 - 14.40 Język polski  Godzina wychowawcza  J.francuski/ J.niemiecki  WF  Przyroda 
14.50 - 15.30 x Język angielski  Filozofia  WF  Religia 
15.40 - 16.20 Kangur  FOX  Etyka  Religia 

dla chętnych: SKS czwartek 16.20-17.10 /Pracownia plastyczna: piątek: 15.40-17.10

 

 Plan zajęć dla klasy 7j

Plan zajęć dla klasy 7jj