Logo SKiE Szkoła Podstawowa nr 86 SKiE

Plan Lekcji

Plany zajęć lekcyjnych na rok szkolny 2018/2019

 Plany zajęć dla klasy 7 i klas 8

 

Plany zajęć lekcyjnych - rok szkolny 2018/2019

 

Plany zajęć klasy 0m Marta Szydłowska 
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00 x x x x
 9.10 - 9.50 muzyka zajęcia programowe kaligrafia korektywa WF
 10.00 - 10.40 konwersacje zajęcia programowe zajęcia programowe język angielski język angielski
 10.50 - 11.30 zajęcia programowe zajęcia programowe etyka/zaj. progr. zajęcia programowe zajęcia programowe  
 obiad obiad  obiad obiad obiad obiad
12.00 - 12.40 zajęcia ruchowe-integracyjne zajęcia programowe zajęcia programowe zajęcia programowe zajęcia programowe
relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu
13.10 - 13.50 historia sztuki zajęcia programowe religia/zaj. progr. plastyka zajęcia programowe
14.00 - 14.40 zajęcia programowe WF x zajęcia programowe zajęcia programowe
14.50 - 15.30 x x x  x x

 

Plany zajęć klasy 1j Joanna Wójtowicz 
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00 informatyka x x zajęcia programowe
 9.10 - 9.50 konwersacje język angielski WF zajęcia programowe zajęcia programowe
 10.00 - 10.40 muzyka zajęcia programowe  kaligrafia zajęcia programowe zajęcia programowe
 10.50 - 11.30 teatr zajęcia programowe język angielski korektywa zajęcia ruchowe-integracyjne
 obiad obiad  obiad obiad obiad obiad
12.00 - 12.40 zajęcia programowe zajęcia programowe bajkoterapia zajęcia programowe zajęcia programowe
relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu
13.10 - 13.50 WF plastyka zajęcia programowe zajęcia programowe etyka/religia
14.00 - 14.40 zajęcia programowe historia sztuki zajęcia programowe religia x
14.50 - 15.30 zajęcia programowe x zajęcia programowe x x

 

Plany zajęć klasy 1a Aleksandra Subocz 
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00 x x kaligrafia WF zajęcia programowe
 9.10 - 9.50 zajęcia programowe plastyka zajęcia programowe zajęcia programowe zajęcia programowe
 10.00 - 10.40 teatr język angielski zajęcia programowe zajęcia programowe zajęcia programowe
 10.50 - 11.30 muzyka zajęcia programowe zajęcia programowe zajęcia programowe zajęcia ruchowe-integracyjne
 obiad obiad  obiad obiad obiad obiad
12.00 - 12.40 informatyka zajęcia programowe zajęcia programowe język angielski korektywa
relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu
13.10 - 13.50 konwersacje zajęcia programowe WF zajęcia programowe etyka/religia
14.00 - 14.40 historia sztuki zajęcia programowe bajkoterapia religia x
14.50 - 15.30 x zajęcia programowe x  x x

 

Plany zajęć klasy 2m Marta Mikusińska 
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00  zajęcia programowe  zajęcia programowe  
 9.10 - 9.50 kaligrafia  WF  konwersacje/ zajęcia programowe  język angielski  zajęcia programowe  
 10.00 - 10.40  historia sztuki WF  konwersacje/ zajęcia programowe   zajęcia programowe   zajęcia programowe  
 10.50 - 11.30  informatyka/ zajęcia programowe zajęcia programowe  zajęcia programowe   zajęcia programowe   zajęcia programowe  
 obiad obiad  obiad obiad obiad obiad
12.00 - 12.40 zajęcia teatralno-muzyczne  język angielski  zajęcia programowe    zajęcia programowe  etyka/ religia 
relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu
13.10 - 13.50 zajęcia ruchowe-integracyjne  zajęcia programowe   język angielski  spotkania z literaturą/ gawędy historyczne  korektywa 
14.00 - 14.40 plastyka   zajęcia programowe  religia   x
14.50 - 15.30   informatyka/ zajęcia programowe zajęcia programowe    x  x
15.40 - 16.20  książka artystyczna gr. I książka artystyczna gr. II   x

 

Plany zajęć klasy 3m Magdalena Prywata-Waś 
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00  x język polski  WF  zajęcia programowe   zajęcia programowe  
 9.10 - 9.50 informatyka   zajęcia programowe  zajęcia programowe   zajęcia programowe   zajęcia programowe  
 10.00 - 10.40 filozofia  zajęcia programowe   przyroda  zajęcia programowe   zajęcia ruchowe-integracyjne 
 10.50 - 11.30 zajęcia programowe   zajęcia programowe   zajęcia programowe   plastyka  zajęcia programowe  
 obiad obiad  obiad obiad obiad obiad
12.00 - 12.40 konwersacje  korektywa  matematyka  WF  zajęcia programowe  
relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu
13.10 - 13.50  teatr  język angielski  zajęcia programowe   język angielski zajęcia programowe  
14.00 - 14.40  muzyka religia  kaligrafia  język angielski  zajęcia programowe 
14.50 - 15.30  historia sztuki  religia  x szachy  etyka 
15.40 - 16.20  x  x  x  x

 

Plany zajęć klasy 3j Joanna Jaszczyńska 
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00  x język angielski  zajęcia programowe   zajęcia programowe   język polski 
 9.10 - 9.50  korektywa zajęcia programowe   zajęcia programowe    zajęcia programowe  zajęcia programowe  
 10.00 - 10.40 informatyka   zajęcia programowe  WF  zajęcia programowe   zajęcia ruchowe-integracyjne 
 10.50 - 11.30 konwersacje  zajęcia programowe    przyroda język angielski  język angielski 
 obiad obiad  obiad obiad obiad obiad
12.00 - 12.40 zajęcia programowe   zajęcia programowe   filozofia  zajęcia programowe   zajęcia programowe  
relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu
13.10 - 13.50 muzyka  WF  kaligrafia  zajęcia programowe   zajęcia programowe  
14.00 - 14.40  teatr  religia plastyka  szachy  matematyka 
14.50 - 15.30  zajęcia programowe   religia historia sztuki   x etyka 
15.40 - 16.20  x  x  x

  

Plany zajęć klasy 4k Karolina Puklicz 
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00  etyka  kangur FOX  język polski   historia fakultet
 9.10 - 9.50  przyroda matematyka  język angielski   matematyka   język angielski 
 10.00 - 10.40 język polski fakultet  historia sztuki  język angielski   korektywa  WF 
 10.50 - 11.30 filozofia  język angielski   WF  historia   matematyka
relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu  
12.00 - 12.40 historia  język polski  kaligrafia   język polski przyroda 
obiad obiad obiad obiad obiad obiad
13.10 - 13.50 język polski  muzyka  język polski   matematyka matematyka 
14.00 - 14.40 WF  plastyka  godz. wych.   odyseja umysłu informatyka (gr. et.)/ religia 
14.50 - 15.30 przyroda fakultet   teatr przyroda  informatyka (dla gr. relig.) 
15.40 - 16.20  x religia 

 

Plany zajęć klasy 4kk Karolina Puklicz 
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00  etyka  kangur  FOX  język polski fakultet historia fakultet 
 9.10 - 9.50 filozofia  język polski  język angielski    język polski język angielski  
 10.00 - 10.40 przyroda  matematyka   język angielski  matematyka  historia 
 10.50 - 11.30 język polski  język angielski  kaligrafia  matematyka  WF 
relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu 
12.00 - 12.40 język polski   historia  język polski odyseja umysłu   matematyka
obiad obiad obiad obiad obiad obiad
13.10 - 13.50 plastyka   historia sztuki  matematyka WF  informatyka (dla gr. relig.) 
14.00 - 14.40 WF   muzyka godz. wych.  przyroda  przyroda 
14.50 - 15.30 przyroda fakultet   x korektywa   informatyka (gr. et.)/ religia 
15.40 - 16.20  x  teatr  x religia 

 

Plany zajęć klasy 5a Agnieszka Bocianowicz 
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00 język polski fakultet  korektywa  przyroda fakultet  kangur   FOX
 9.10 - 9.50 język polski  język polski   teatr  historia  język polski 
 10.00 - 10.40 historia  matematyka   teatr matematyka  język polski 
 10.50 - 11.30 historia sztuki  matematyka   matematyka język polski  biologia 
relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu
12.00 - 12.40 matematyka  j.fran./j.niem/ j.hisz.   muzyka geografia  język angielski 
obiad obiad obiad obiad obiad obiad
13.10 - 13.50 informatyka   j.fran./j.niem/ j.hisz.  filozofia  godz. wych.  język angielski 
14.00 - 14.40 geografia  język angielski  język angielski  WF  etyka 
14.50 - 15.30 plastyka   kaligrafia  religia j.fran./j.niem/ j.hisz.   WF 
15.40 - 16.20 religia  historia fakultet   x  x WF 

 

Plany zajęć klasy 5aa Agnieszka Bocianowicz  
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00 kaligrafia   matematyka   przyroda fakultet kangur  FOX 
 9.10 - 9.50 historia  matematyka   język polski   język polski   język polski fakultet 
 10.00 - 10.40 matematyka  język polski   muzyka   język polski biologia 
 10.50 - 11.30 język polski  korektywa   teatr geografia  matematyka 
relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu
12.00 - 12.40 historia sztuki  j.fran./j.niem/ j.hisz.   teatr historia  język angielski  
obiad obiad obiad obiad obiad obiad
13.10 - 13.50  geografia  j.fran./j.niem/ j.hisz.   matematyka  godz. wych.  język angielski 
14.00 - 14.40  informatyka gr. I język angielski  język angielski   WF  etyka 
14.50 - 15.30  religia plastyka   filozofia j.fran./j.niem/ j.hisz.    WF
15.40 - 16.20  x historia fakultet   informatyka gr. II religia  WF 

 

 

Plany zajęć klasy 6m Monika Budzińska  
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 8.20 - 9.00 WF   historia sztuki przyroda fakultet  historia fakultet  korektywa 
 9.10 - 9.50  język polski kaligrafia   przyroda przyroda  historia 
 10.00 - 10.40   język polski palstyka  język polski fakultet    język polski język angielski  
 10.50 - 11.30 przyroda   język polski  język angielski     język polski język angielski  
relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu relaks na świeżym powietrzu
12.00 - 12.40 filozofia   matematyka   j.fran./j.niem  j.fran./j.niem  informatyka gr. II 
obiad obiad obiad obiad obiad obiad
13.10 - 13.50  matematyka język angielski  teatr   j.fran./j.niem   matematyka 
14.00 - 14.40  matematyka   historia teatr   matematyka FOX 
14.50 - 15.30 godz. wych.  muzyka  informatyka gr. I   WF  kangur
15.40 - 16.20  x religia  religia/etyka  WF   x