Logo SKiE Liceum Ogólnokształcące nr 50 SKiE

Wydarzenia

Dzień Niepodległości

Dodano: 12.11.2014


W tym roku obchody Dnia Niepodległości i krótki rys historyczny przygotowała dla całej szkoły klasa I liceum. Jak co roku w uczczeniu tego święta towarzyszyli nam  zaproszeni koledzy i koleżanki z naszego gimnazjum i szkoły podstawowej.

Wyjazd integracyjny

Dodano: 23.09.2014


Nasz wyjazd integracyjny tym razem na ziemi sejneńskiej realizował nie tylko cele integracyjne ale także otwiera całoroczny program działania Centrum Kultury, w tym roku poświęcony poezji. Stąd pobyt na ziemi Miłosza, ziemi Polaków, Litwinów, Żydów i starowierców, staje się  integralną częścią naszej pracy szkolnej. Program wyjazdu realizowany był we współpracy z Ośrodkiem Kultury "Pogranicze" w Sejnach.

spotkanie na pikniku

Dodano: 22.09.2014

6 września w naszym szkolnym ogrodzie odbył się piknik  dla wszystkich uczniów, nauczycieli, absolwentów, rodziców i przyjaciół szkoły.

 Wspólny "Zaśpiew"poprowadził Jerzy Kornowicz (Prezes Związku Kompozytorów Polskich),

koncertował Tadeusz Wielecki (Dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej "Warszawska Jesień"), Tadeusz Sudnik (polski reżyser dźwięku , performer) , a w spacerze po ogrodzie towarzyszyła nam grupa perkusyjna Ritmodelia prowadzona przez Mikołaja Wieleckiego.

Było super !

Inauguracja roku szkolnego 2014-2015

Dodano: 20.09.2014

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2014/2015 w nowej siedzibie