Logo SKiE Liceum Ogólnokształcące nr 50 SKiE

Wydarzenia

Wielki mecz

Dodano: 16.01.2015


Wielki mecz semestralny - nauczyciele kontra uczniowie.
16 stycznia został rozegrany mecz siatkówki  nauczyciele kontra uczniowie. Wszyscy dzielnie walczyli jednak mecz wygrali uczniowie. Gratulujemy !

Zakończenie semestru

Dodano: 16.01.2015


Po wielkim meczu siatkówki nauczyciele kontra uczniowie -  przystąpiliśmy do zakończenia semestru.

Kiermasz Świąteczny

Dodano: 17.12.2014


17 grudnia odbył się po raz kolejny nasz coroczny Kiermasz Świąteczny. W tym roku, zbieraliśmy pieniądze, aby pomóc osobie z chorobą nowotworową. Dzięki wsparciu wszystkich  uzbieraliśmy 3 tysiące złotych, które przekazaliśmy pani Dorocie !!! Jeszcze raz WSZYSTKIM SERDECZNE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE !!! A oto podziękowania, które dostaliśmy:

Moi Drodzy,

Nie znamy się, a mimo to otrzymałam od Was niezwykły prezent, za który pragnę Wam bardzo podziękować. Od siedmiu lat zmagam się z chorobą, która dokonała spustoszeń nie tylko w moim organizmie, ale również w życiu, i w tym czasie nie raz spotkałam się z życzliwością ludzi, ale po raz pierwszy otrzymałam wspaniały dar serca od nieznajomych. Tym bardziej cenny to dar, nieprzeliczalny na pieniądze. Taki przejaw empatii zobowiązuje: motywuje do walki z chorobą i pomaga przetrwać.

Dziękuję. Jestem wzruszona Waszą inicjatywą i bardzo Wam wdzięczna.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich uczniów Gimnazjum nr 5 i Liceum Ogólnokształcącego nr 50 i życzę samych pięknych przeżyć, mądrych decyzji i sukcesów w Nowym Roku 2015 i w każdym następnym roku.

Kiermasz Świąteczny- przygotowania

Dodano: 16.12.2014


Jak co roku uczniowie gimnazjum i liceum przygotowują Kiermasz Świąteczny. Pracują bardzo dzielnie :-)