Logo SKiE Centrum Kultury SKiE

Wydarzenia

6 KLASA NA WARSZAWSKIEJ JESIENI

Dodano: 24.09.2019

Poniedziałkowy wieczór, 6 klasa spędziła w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego na koncercie DEFORCE / DELGES/ CENDO / BARRETT w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej "Warszawska Jesień
🍁🎶🍂

MAŁA WARSZAWSKA JESIEŃ W KRÓLIKARNI

Dodano: 24.09.2019

Poniedziałek pełen wrażeń w Parku Rzeźby! 🗿
Klasa 2,3,4 i 5 wzięła udział w zajęciach prowadzonych przez Martę Kornowicz "CYBULSKI/ PNEUMATOFONY/ INSTALACJA INTERAKTYWNA" w ramach Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej Warszawska Jesień/ Mała WJ 
🍁🎶🍂

MISTRZ PAVAROTTI

Dodano: 19.09.2019

Nauka to nie tylko szkoła i książki, ale także obcowanie z KULTURĄ!

II i III LO wybrała się do Kina Muranów na film dokumentalny PAVAROTTI przedstawiający historię jednego z najbardziej znanych tenorów. Dzięki nagraniom występów, nigdy wcześniej niepublikowanych materiałów archiwalnych oraz wypowiedzi najbliższych, Pavarottiego poznajemy nie tylko jako genialnego śpiewaka operowego, ale także od innej, prywatnej strony.

SPOTKANIE Z JERZYM KORNOWICZEM, DYREKTOREM WARSZAWSKIEJ JESIENI

Dodano: 17.09.2019

Dziękujemy pięknie Jerzemu Kornowiczowi (kompozytorowi, prezesowi Związku Kompozytorów Polskich w latach 2003-2015, a od 1 października 2016 roku Dyrektorowi Festiwalu Warszawska Jesień) za przybliżenie bogatej historii jednego z najważniejszych festiwali muzyki współczesnej w Polsce.

W tym roku będziemy także na inauguracyjnym koncercie 62. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej w Filharmonii Narodowej.